Šauniausių mokyklos bibliotekos skaitytojų šventė

Šių metų gruodžio 4 d. mūsų progimnazijos bibliotekoje buvo pagerbti šauniausi bibliotekos skaitytojai. Su vaikais nuoširdžiai bendravo 7a klasės mokiniai. Nuostabų šokį dovanojo trečiokė Berta Ulevičiūtė, linksmas, nuotaikingas daineles – muzikos mokytojo Lino Vaitiekėno vadovaujamas vaikų pop choras. Visi skaitytojai gavo dovanėles, o 2b klasės mokinė Džiuginta Kepalaitė, perskaičiusi daugiau kaip 100 knygų per metus, pasipuošė Knygų Princesės karūna.
Džiaugiamės, kad mokiniai skaito knygas. Linkime visiems patirti skaitymo džiaugsmą, pasinerti į įdomų ir nuotaikingą knygų pasaulį.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė

Integruota dailės-tikybos pamoka

Lapkričio 9 d. 6b ir 7a klasėse vyko integruotos dailės-tikybos pamokos, tema: „Angelo motyvas Šventajame Rašte ir M. K. Čiurlionio kūryboje“. Mokiniai dirbo individualiai. Mokinių darbai bus eksponuojami mokykloje parengtoje kūrybinių darbų parodoje „Angelas“.

Tikybos mokytoja Roma Jančauskienė
Dailės mokytoja Edita Ramelienė

IT konkurso BEBRAS apdovanojimai

Šių metų lapkričio 5-16 dienomis vyko 15-asis informacinių technologijų BEBRO konkursas. Konkurse gausiai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. 5a klasės mokiniui Ignui Petravičiui ypač pasisekė – jis užėmė devintą vietą šalyje tarp penktų klasių mokinių. Laimėtojai lapkričio 24 d. buvo pakviesti į apdovanojimų šventę, kuri vyko parodos „Mokykla 2018“ metu Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ centriniuose rūmuose. Šventės metu Igną pasveikino ir apdovanojo Vilniaus Universiteto prorektorius. Smagu, kai mokiniai stengiasi, dirba, dalyvauja konkursuose ir laimi. Tokie renginiai parodo vaikams perspektyvą kuo jie gali būti užaugę, jei netingės ir mokysis, nes „informacinės technologijos - mūsų ateitis“, kaip sakė švietimo viceministras.

IT mokytoja Loreta Deveikienė

Futbolo varžybos

Lapkričio 20 d. Utenos DSC sporto salėje vyko Utenos rajono mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybos. Varžybos vyko mergaičių ir berniukų grupėse, ir abiejose grupėse mūsų mokyklos komandos buvo stipriausios tarp visų Utenos progimnazijų komandų, bei užėmusios pirmas vietas iškovojo teisę Utenos miesto garbę ginti Lietuvos moksleivių žaidynių zoninėse varžybose.
Mergaičių komandą sudarė 7a klasės mokinės Gabija Jančiūtė, Neda Klezaitė, Kamilė Meidutė, Roberta Krugiškytė, bei 5b klasės mokinės Karolina Daubaraitė ir Gabrielė Savickaitė
Berniukų komandai atstovavo Aironas Glebas (7b), Skaistis Stikliorius (7b), Povilas Petrauskas (7a), Arminas Čekuolis (6a), Aistis Linka (6a), Titas Didžgalvis (6b), Erikas Sinkevičius (5a), Joris Naruševičius (5a).

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas