Utenos Vyturių progimnazija skelbia atranką muzikos mokytojo pareigoms užimti

Parašyta 2021-06-11 Peržiūros: 293

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.
Pareigybės pavadinimas: muzikos mokytojas (1–4, 5–8 klasės).
Darbo krūvis ir darbo sutarties rūšis: 14 kontaktinių kontaktinių valandų pagal neterminuotą darbo sutartį.
Darbo pradžia: 2021 m. rugsėjo 1 d.

Kvalifikaciniai reikalavimai:
• aukštasis universitetinis išsilavinimas (muzikos mokytojo kvalifikacija ir išklausytas darbo su pradinių klasių mokiniais metodikos kursas);
• taisyklinga komunikacija lietuvių kalba;
• informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas ir taikymas.

Privalumai:
• muzikos mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija;
• dalyvavimas konkursuose, projektuose, konferencijose, kvalifikaciniuose seminaruose, iniciatyvumas;

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą, pedagogo ir dalyko kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
4. Gyvenimo aprašymą (CV).
5. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo kopiją.

Pretendentai dokumentų kopijas pateikia (asmeniškai, registruotu laišku arba elektroniniu paštu) iki 2021 m. birželio 23 d. (įskaitytinai).
Dokumentai priimami Utenos Vyturių progimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 12.00 val. adresu Sėlių g. 45, Utena, LT-28203 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus kviečiami (bus pranešta asmeniškai) į pokalbį 2021 m. birželio 25 d. 10.00 val. Atvykstant į pokalbį pretendentai privalo turėti pateiktų dokumentų originalus, gali pateikti kitus pedagogo veiklą atspindinčius dokumentus. Išsamią informaciją apie skelbiamą atranką teikia mokyklos administracija tel. (8 611) 05035.

Direktorė Edita Kadūnienė