Išvyka į Anykščių kraštą

Parašyta 2022-05-25 Peržiūros: 141

Gegužės 24 dieną 3a ir 3b klasių mokiniai keliavo po Anykščių kraštą. Labai patiko smagi edukacinė programa ir pramogos „Labirintų parke“. Mokiniai stengėsi nugalėti baimę medžių lajų take, o užkopę į apžvalgos bokštą grožėjosi vaizdinga Anykščių krašto panorama, Šventosios upės vingiais. Vaikštinėdami A. Baranausko apdainuotame šilelyje aptiko galiūną - Puntuko akmenį. Susikaupę kopė į „Laimės žiburį“, tikėdami, kad kiekvienas laiptelis - tai tarytum mūsų svajonės ir troškimai, kurių išsipildymo tikėjosi kiekvienas.
Grįždami namo mokiniai dalijosi įspūdžiais, nes kerintys Anykščių krašto gamtos vaizdai užbūrė savo grožiu.