Ispanijos Valensijos miesto švietimo skyriaus atstovų viešnagė

Parašyta 2023-09-26 Peržiūros: 116

Logo Erasmus 12023 m. rugsėjo 20 dieną Utenos Vyturių progimnazijoje lankėsi Valensijos miesto švietimo skyriaus vadovas Manuel Ortiz Lobato ir švietimo padalinio inspektoriai Adelia Boscà Almiñana, Ismael Martinez Ruiz ir Francesc Xavier Granell Sorribes.

Švietimo atstovai iš Valensijos yra Utenos švietimo centre vykdomų tarptautinių projektų partneriai, atvykę pagal gerųjų patirčių mainų Erasmus KA122 projektą „SYNERG-IE’s“, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis. Susitikimą inicijavo Švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė ir metodininkės Ramunė Sabaliauskienė, Ramunė Dasevičienė bei Rita Diominienė.

Lankydamiesi Utenos Vyturių progimnazijoje svečiai domėjosi formaliuoju ir neformaliuoju švietimu, vaikų priėmimu į ugdymo įstaigas tvarka, mokinių maitinimu, priklausomybių prevencija, atnaujintu bendrojo ugdymo turiniu bei vidiniu ir išoriniu švietimo įstaigų vertinimu.